O hodowli | Kennel story

Witam na stronie mojej hodowli! Sznaucery olbrzymy pieprz i sól są częścią mojego życia od 1995 r., a w 1998 r. rozpoczęła się historia hodowli. Od tej pory pojawiły się tylko 4 mioty ale za to jeśli chodzi o sukcesy wystawowe, mogę pochwalić się m.in. tytułem Młodzieżowy Zwycięzca Świata i Zwycięzca Rasy podczas Światowej Wystawy Psów Salzburg 2012 dla SILVER KEEP DREAMIN’ Ekstrawagancja oraz vice-Zwycięzca Świata Mediolan 2015 dla SILVER ROSE Ekstrawagancja.

Preferuję psy w typie pierwotnego wyrazu rasy, szorstkowłose, o równym umaszczeniu, eleganckich głowach, niezbyt ciężkie ale atletycznie zbudowane, sprawne, zdrowe, z dobrze rozwiniętymi popędami do pracy, socjalne w stosunku do otoczenia, będące doskonałymi psami do aktywności sportowej i codziennego życia.

Jestem Instruktorką Szkolenia Psów, Asystentką Kynologiczną, w Krakowie prowadzę szkołę dla psów tropiących Mantrailing Kraków

Welcome to website of my kennel! Giant schnauzers pepper&salt are part of my life since 1995 and in 1998 the story of the kennel began.